A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Зроблено перший крок до впровадження сервісних послуг МВС через ДП «Документ» у місті Дніпро!


24 Січня 2023

Сьогодні, 24 січня 2023 року, відбулася робоча зустріч, результатом якої стало підписання Узгодженого рішення між Регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в Дніпропетровській області та підрозділом ДП «Документ» у м. Дніпро, що входить до сфери управління Державної міграційної служби України.

Метою узгодженого рішення є організація співробітництва у сфері надання адміністративних послуг, що надаються територіальними органами з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ.

Як свідчить статистика, найзатребуваніша послуга, особливо в період воєнного стану, — це обмін посвідчення водія. У 2022 році до сервісних центрів МВС Дніпропетровщини для обміну посвідчення водія, в тому числі після втрати, звернулись понад 55 тисяч громадян!

Незабаром на Дніпропетровщині громадяни зможуть обмінювати своє водійське посвідчення не лише у територіальних сервісних центрах МВС та ЦНАП, а й у підрозділах ДП «Документ.

Сервісні центри МВС розширюють географію надання послуг не лише в Україні, а і за її межами. Нагадаємо, що підрозділи ДП Документ працюють та надають послуги з обміну посвідчення водія у чотирьох містах Республіки Польща: Варшава, Вроцлав, Гданськ, Краків. До польських центрів «Паспортний сервіс» ДП «Документ» також приїжджають громадяни України з інших європейських держав.

Українці заслуговують обирати де їм зручніше та швидше отримати якісний державний сервіс. Працюємо для вас та вашої зручності!