A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Мобільний сервісний центр МВС надавав послуги військовим у шпиталі


22 Листопада 2022

Україна рухається лише вперед! Немає електропостачання у приміщенні, ми заводимо двигуни пересувних центрів, запускаємо генератори та продовжуємо працювати.

На Дніпропетровщині мобільний сервісний центр МВС відвідав військовий шпиталь, щоб допомогти відновити втрачені посвідчення водія нашим захисникам та захисницям, які наразі проходять реабілітацію після полону.

За день роботи було відновлено 15 посвідчень водія, також адміністратори надавали консультації щодо порядку отримання інших послуг сервісних центрів МВС.

Нагадуємо, мобільні сервісні центри МВС працюють на запит від органів місцевого самоврядування та надають послуги з відновлення чи обміну посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, реєстрації чи перереєстрації транспортних засобів. Крім того, громадяни можуть отримати міжнародне посвідчення водія або зробити вибракування транспортного засобу.

З графіком роботи наших пересувних центрів можна ознайомитись за посиланням

Головний сервісний центр МВС завжди піклується про громадян і робить усе можливе, аби скоріше поновити роботу всіх сервісних центрів МВС та надавати державні послуги для співгромадян у повному обсязі.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.