A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС пропагують безпеку на дорозі!


15 Листопада 2022

Генеральною асамблеєю ООН 2021-2030 роки проголошені Другим десятиліттям дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху, глобальною метою якого є скорочення кількості смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50% до 2030 року.

Сервісні центри МВС, за доброю традицією, щороку долучаються до Тижня безпеки дорожнього руху, другий етап якого цієї осені проходить з 14 по 20 листопада.

У сервісних центрах МВС Дніпропетровщини був цікавий ранок, до батьків на роботу завітали їхні діти з друзями! Поважні гості ознайомились з роботою адміністраторів у залі реєстрації транспортних засобів, екзаменаційному класі та на майданчику складання практичних іспитів!
Тепер майбутні водії знають, що у  сервісних центрах МВС:
  • можна скласти іспити та отримати право керування транспортними засобами, обміняти національне посвідчення водія та отримати міжнародний водійський документ
  • зареєструвати або перереєструвати транспортні засоби, отримати державні та індивідуальні номерні знаки.
Діти у захваті, що багато послуг можна отримувати онлайн, не виходячи з дому! А можливості Електронного кабінету водія — то взагалі космос!
Транспортні засоби — це завжди джерело підвищеної небезпеки. Тож, не оминули увагою і питання забезпечення безпеки на дорогах та особистої відповідальності усіх учасників руху. А щоб бути помітними у темну пору доби діти отримали яскраві світловідбивачі!
Час швидко плине, зовсім скоро майбутні водії прийдуть до нас за справжніми водійськими документами та свідоцтвом про реєстрацію омріяного транспортного засобу! Щоб шляхи дитинства були безпечними, звертаємось до дорослих з проханням бути завжди відповідальними за кермом та дотримуватися Правил дорожнього руху.