A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Дніпропетровщини долучилися до радіодиктанту національної єдності


09 Листопада 2022

Розкажи мені про свій дім. Слова з болем. Слова з сотнями сенсів. Слова, які наповнюють і водночас спустошують. Саме цими словами розпочинався диктант, який сьогодні, у День писемності та мови, зачитувала Ада Роговцева, видатна українська акторка.

До радіодиктанту національної єдності долучилися й працівники сервісних центрів МВС Дніпропетровщини. Чимало з них робили це вперше, однак точно запевнили: тепер робитимуть це постійно.

Цьогоріч радіодиктант розкрив одну з найболючіших тем для нашого народу в час війни – рідну оселю, яка, попри все має вистояти. Твір надзвичайно чуттєвий і не залишив нікого байдужим. Саме такі заходи пов’язують незримою ниткою всіх українців, куди б не завела їх доля чи війна.

Це так глибоко і так по-справжньому, коли навіть за кордоном сумуєш, бо скучив за цією милозвучністю, несхожістю. Мова — це про майбутнє, про самоствердження, це про життя і боротьбу за нього.

Віримо в нашу перемогу, з нетерпінням чекаємо, що українці зможуть повернутися в рідні домівки. Якщо хтось втратив свою оселю – відбудуємо, переживемо. Україна – незламна. Наше рідне слово — то є оберіг та духовне джерело життя! Мова нас гуртує, додає єдності й неабиякого шарму. Тому ми завжди чуємо своїх за кордоном. А ще це надзвичайно стильно — говорити українською. Сервісні центри МВС завжди на хвилі, надаємо послуги лише рідною, чим і пишаємося!

Допоки захисники обороняють нашу землю, ми маємо робити все, аби тримати тил, берегти й плекати мову, яка є однією з основ нашого народу. Не говори про українську мову. Говори українською! Все буде Україна!