A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісних центрів МВС Дніпропетровщини отримали відзнаки від міністра внутрішніх справ України


14 Жовтня 2022

Служити та захищати: на Дніпропетровщині курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ склали присягу на вірність Україні та отримали спеціальні жетони.

Від імені міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського та великої команди МВС новобранців привітав заступник міністра Богдан Драп‘ятий. На урочистому заході були присутні начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик та начальник Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Дніпропетрровській області Вячеслав Білявський.

Під час заходу Богдан Драп‘ятий вручив нагрудні знаки та подяки кращим працівникам системи МВС, серед яких були і співробітники Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Дніпропетровській області: Костянтин Шаповал та Костянтин Вінниченко!

Цього року День захисників і захисниць України набув особливого значення для кожного з нас. Ті державні задачі, які є сьогодні в регіонах, можуть бути якісно виконані лише за умови синергії відповідних структур. А кожна структура — це люди. Дякуємо нашим незламним захисникам та захисницям, дякуємо усім хто тримає свій фронт в  тилу. Війна згуртувала нас, як ніколи та дала зрозуміти, що в єдності сила українців!

Всі сервісні центри МВС Дніпропетровщини попри постійну небезпеку через ймовірність ракетних обстрілів  працюють з вівторка по суботу за принципом екстериторіальності аби кожен громадянин мав доступ до якісного державного сервісу. Всього в Україні отримати послуги МВС можливо у 143 сервісних центрах, перелік відчинених центрів та график роботи за посиланням 

Відновлення роботи наших центрів на деокупованих територіях, забезпечення доступності та якості надання адміністративних послуг — це ще один крок до Перемоги України. Окупанти хочуть аби українці припинили жити, радіти, розвиватися, будувати плани на майбутнє і аби наша економіка занепала. Проте Україна зараз жива, а українці настільки згуртовані, що їх не залякаєш ракетними обстрілами, дронами й, особливо, пропагандистськими вигадками.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.