A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Дніпропетровщини вшановують Героїв


28 Вересня 2022

Тепер ми звикли до інших Героїв. Вони гасять, розміновують, розбирають завали, евакуюють з-під обстрілів, охороняють кордони, забезпечують правопорядок.  Вони щодня доводять світу, що українська сміливість не має меж! Працюють над перемогою і вдень, і вночі. Це — герої МВС!

Сервісні центри МВС підтримали започаткований МВС України проєкт «Герої МВС. 200 днів війни». Від 15 вересня в сервісних центрах МВС Дніпропетровщини організовано фотовиставку та відеопоказ  про героїв, які боронять Україну аби показати шану і вдячність кожному з них.  Наша мета – зберегти пам’ять і шану про героїчні подвиги наших друзів, колег, усіх, хто боровся і продовжує боротися з російською навалою, в цьому літописі важлива пам’ять про кожну втрату і кожен здобуток, кожен героїчний вчинок.

Кожен відвідувач може подивитись фото і дізнатися історію наших захисників, поки очікує обслуговування.

«Герої МВС. 200 днів війни» — це вебплатформа, присвячена подвигам співробітників системи МВС, які вони здійснили за 200 днів повномасштабного вторгнення росії на територію України. Тут зібрані історії бійців Національної гвардії України, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, працівників Державної міграційної служби України та Головного сервісного центру. Історії тих Героїв системи МВС, чий внесок в нашу майбутню перемогу має пам’ятати кожен.

Ознайомитися із вже наявними понад ста історіями Героїв та надихнутися їхнім прикладом доблесті можна на сайті «Герої МВС»: 200 днів війни».Експозиція є частиною масштабного проєкту, в рамках якого створено окремий сайт