A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Про новації, які дозволять незабаром перевести послуги сервісних центрів МВС в онлайн площину


20 Вересня 2022

За три місяці, 14 грудня 2022 року, вступлять в силу нововведення Постанови №1019. Вона дозволить максимально перевести послуги сервісних центрів МВС в онлайн площину.

Реєстрація транспорту та виокремлення експертного дослідження в окремий сервіс, доступні онлайн послуги та що змінилося в реєстрації транспортних засобів — про це в пресцентрі ТРК Відкритий розповіли заступник начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Дніпропетровській області Юрій Підопригора та заступник директора Дніпропетровського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС Аркадій Морохов.

Серед сервісних центрів МВС є суспільний запит на отримання послуг онлайн. На період дії воєнного стану такий формат був призупинений з міркувань безпеки. Але, послуги онлайн поступово відновлюються. «Зараз головним пріоритетом є впровадження реєстрації транспортних засобів онлайн. Один із кроків, який дозволить цифровізацію — виокремлення експертного дослідження транспортного засобу із процедури реєстрації в сервісному центрі МВС. Виокремлення не означає скасування. Огляд транспортного засобу, який здійснює Експертна служба МВС, та звірка інформації щодо транспортного засобу, внесеної до реєстраційних документів, передуватимуть процедурі реєстрації транспортного засобу. Ця норма набирає чинності 10 грудня», – розповів  заступник начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Дніпропетровській області Юрій Підопригора.

«Можна буде в зручний час провести експертне дослідження транспортного засобу працівниками Експертної служби МВС. Вони вносять дані у Єдиний державний реєстр транспортних засобів. Висновок, складений за результатами дослідження, вважатиметься дійсним протягом 10 днів. Далі власник обиратиме спосіб отримання послуги реєстрації: офлайн у будь-якому сервісному центрі МВС чи онлайн у Електронному кабінеті водія або через Єдиний державний вебпортал електронних послуг (Портал Дія)», – додав заступник директора Дніпропетровського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС Аркадій Морохов.