A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Якісні державні послуги та їхня доступність — невід’ємна складова розвитку суспільства


06 Вересня 2022

З метою забезпечення доступності та спрощення механізмів надання послуг, що належать до компетенції сервісних центрів, РСЦ ГСЦ МВС в Дніпропетровській області налагоджено плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування щодо надання базових адміністративних послуг МВС в ЦНАП, шляхом укладення узгоджених рішень.

Сьогодні, 6 вересня, в Україні відзначається День адміністратора центру надання адміністративних послуг. Вітаємо наших колег та партнерів Центри надання адміністративних послуг з 10-ю річницею. Вдячні за кожен рік співпраці, взаєморозуміння, за любов та турботу про відвідувачів. Працювати з однодумцями завжди ефективно та продуктивно! Адже спільні цінності є запорукою успіху справи. Разом розвиваємо якісний державний сервіс на нашій рідній Дніпропетровщині!

«Святкуємо 10-річчя єдиної мережі ЦНАПів Дніпропетровщини. Зібрали керівників наших «файних супермаркетів послуг». Пишаємося, що команди наших центрів надання адмінпослуг – велика, дружня, професійна родина», –зазначив заступник голови Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

Очільників ЦНАПів по відеозв’язку привітав начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик. Він зазначив, що досвід співпраці сервісних центрів МВС з командою ЦНАП бере витоки ще з 2018 року, коли в ЦНАП м. Києва була здійснена перша операція з обміну посвідчення водія. Тоді це був пілотний проєкт, наразі – це вже реалії сьогодення, в яких працюють 68 ЦНАП з різних регіонів України, у тому числі з Дніпропетровської області.

Він підкреслив, що другим центром у країні після ЦНАП м. Києва став саме ЦНАП м. Кам’янського, в якому з 15 травня  2019 року розпочали реєструвати транспортні засоби та здійснювати обмін (видачу) посвідчення водія.

Заступник начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Дніпропетровській області Юрій Підопригора привітав керівників ЦНАП та подякував за плідну співпрацю.

«Ми давно розпочали співпрацю з органами місцевого самоврядування та спочатку надавали послуги мобільного сервісного центру МВС, який приїжджав на замовлення ЦНАПів територіальних громад.  Географія надання послуг сервісних центрів МВС у ЦНАП Дніпропетровщини стрімко розширювалася, і наші послуги стали доступні вже безпосередньо у ЦНАПах. Першими до співпраці долучились —  м. Кам’янське,  Слобожанська селищна рада, а також м. Кривий Ріг й Апостолове, що дозволило Дніпропетровському регіону на той час бути № 1 серед інших областей України», — сказав він.

Сьогодні ми маємо вже 10 підписаних узгоджених рішень про співпрацю між регіональним сервісним центром ГСЦ МВС та ЦНАП органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини!

За час активного партнерства сервісних центрів МВС та ЦНАП Дніпропетровщини надано 1755 послуг! Понад 40 реєстраційних операцій та більше1700 послуг, пов’язаних з видачею (обміном) посвідчення водія, – такі результати впровадження популярних послуг сервісних центрів МВС у площину ЦНАП Дніпропетровської області!

Щиро віримо, що у майбутньому ми реалізуємо ще не один успішний проєкт, а наша дружба і взаємна підтримка лише зміцнюватимуться з роками. Адже задоволені мешканці та зразковий державний сервіс – це головні цінності нашого багаторічного партнерства! Працюємо на єдиний, спільний для громадян результат зміцнюючи довіру до державних послуг.

Сервісні центри МВС відкриті до ефективної співпраці з органами місцевого самоврядування, які мають наміри розширити спектр адміністративних послух. Більше про це дізнавайтеся за посиланням Інформація для юридичних осіб, органів місцевого самоврядування, торговельних організацій, автошкіл або за телефоном (056) 7209759.