A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісний центр МВС № 1245 переїхав з Нікополя до Покрова


17 Серпня 2022

На тлі страшного лиха, що п’ять місяців тому прийшло на нашу землю, загальними зусиллями ми заклали ще одну цеглинку, з яких будується Перемога України.

Сьогодні, 17 серпня, ми відновили роботу сервісного центру № 1245 міста Нікополя. Він переїхав до міста Покров на вул. Уральську, 1. Ми робимо усе можливе аби громадяни нашої країни отримували якісні державні послуги та відчували себе в безпеці.

Так сталося, що з 21 липня і до сьогодні відновити роботу цього центру було не можливим через обстріли Нікополю та населених пунктів Нікопольського району. Проте головний меседж сервісних центрів МВС – клієнтоорієнтованість. І ми почали шукати шляхи вирішення цієї ситуації. Адже життя ніхто не зупиняв і людям варто відчувати підтримку державних структур та їхню якісну роботу.

Відкриття наших закладів на безпечних територіях – це ще один крок до нашої спільної Перемоги. Бо умови сьогодення вимагають від нас використання всіх можливостей, що допоможуть надати нашим громадянам надію й впевненість. Впевненість, що Перемога обов’язково буде. І вона буде на всій українській землі. Все буде Україна!

Перелік та графік роботи усіх відкритих сервісних центрів МВС в розділі Контакти у нас на Порталі.