A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У липні сервісні центри МВС Дніпропетровщини надали громадянам рекордну кількість послуг


03 Серпня 2021

Про роботу сервісних центрів журналістам пресцентру ІА «Міст Дніпро» розповів начальник Регіонального сервісного центру МВС в Дніпропетровській області Вячеслав Білявський.

Керівник зазначив, що послугами сервісних центрів МВС щодня користуються сотні громадян. З початку року сервісні центри МВС Дніпропетровщини надали громадянам більш 133 тисяч послуг. Найзатребуванішими є —  реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та обмін посвідчень водія, а також замовлення довідок про несудимість.

«Окрім цього, ми надаємо дозволи на перевезення небезпечних вантажів, а також контролюємо уповноважених суб’єктів щодо проведення ними обов’язкового технічного контролю транспортних засобів. Також багато громадян звертаються за послугою призначення належного користувача та верифікації документів для їх відображення у додатку ДІЯ», — розповів Вячеслав Білявський.

«У цьому році найбільшу, рекордну кількість реєстраційних та екзаменаційних послуг сервісні центри МВС Дніпропетровщини надали громадянам протягом липня. Як свідчить статистика, у липні  здійснено майже 16,5 тисяч операцій з реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, до речі, найменше ця послуга користувалась попитом у січні – 10231 реєстраційних операцій. Крім того, прийнято 11 тисяч теоретичних та практичних іспитів, третина водіїв впоралися з іспитами з першої спроби. Загальна кількість виданих посвідчень водія у липні теж найбільша з початку року – 8385 національних та 86 — міжнародних, що складає майже п’яту частину від всього виданих за поточний рік», — зазначив керівник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС Дніпропетровщини.

«Всього ж з початку року у області було проведено  93573 реєстраційних операцій з транспортними засобами, підготовлено 26034 кандидатів у водії, своє перше  посвідчення отримали 19,5 тис. водіїв», — додав він.

Окрім цього, він нагадав, що послуги у сервісних центрах МВС здійснюється за попереднім особистим записом через функціонал на сайті «Запис в електронну чергу» або у терміналі в приміщенні ТСЦ МВС

А також порекомендував клієнтам для зручності користуватися деякими популярними послугами онлайн, їх можна замовити через Електронний кабінет водія, на сайті Регіонального сервісного центру МВС, а також через додаток ДІЯ.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті та сторінці в соціальній мережі Facebook, також тут ви можете  дізнатись всю необхідну інформацію про послуги сервісних центрів МВС, порядок та вартість їх отримання.