A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри долучилися до святкування Міжнародного дня захисту дітей


01 Червня 2021

Уже традиційно щороку сервісні центри МВС долучаються до відзначення Міжнародного дня захисту дітей. Мета цього свята не лише привернути увагу суспільства до захисту прав дитини, а й зробити дитячий світ щасливим! Працівники регіональних сервісних центрів ГСЦ МВС організують роз’яснювальні зустрічі зі школярами, пригощають малечу смаколиками, проводять екскурсії закладами, відвідують дитячі будинки і влаштовують квести.

Сьогодні наші двері відкриті для дитячої цікавості. Підлітки завжди залюбки цікавляться професією своїх батьків та мріють бути схожими на них! Тож, сьогодні діти працівників з друзями завітали до батьків на роботу, щоб краще зрозуміти чим саме займаються сервісні центри МВС та які найпопулярніші послуги тут можна отримати.
Вони, навіть і не уявляли, що у нас так цікаво і зовсім ненудно! А ще, у сервісних центрах є облаштований дитячий куточок та поличка буккросингу, тож малечі тут завжди раді! Сервісні центри МВС надихаються дитячими бажаннями та мріють, аби діти завжди пишалися рівнем державних послуг, їхньої якістю, доступністю та швидкістю надання.
А ще ми маємо добру традицію дарувати дітям радість!  До свята ми підготували для вихованців навчально – реабілітаційного центру «Горлиця» сюрприз — цікаву подорож у країну добра. У подарунок  діти отримали омріяний спортивний інвентар, цікаве спілкування, розваги та конкурси – все це створило гарний настрій та додало незабудніх емоцій в скарбничку дитячої души. Також нашу допомогу  одержали дітки з важким станом здоров’я, увага і  щира підтримка — це маленький промінчик щастя тим, хто найбільше цього потребує. Робимо мале, але з великою любов’ю!
Такі заходи мотивують дорослих ставати кращими та змушують поглянути на світ дітей зовсім по-іншому, адже радість в дитячих очах робить нас добрішими!

Дитинство — пора пізнання! Нехай воно буде яскравим!