A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Від початку реформи діджиталізація була і залишається одним із наших пріоритетів


23 Червня 2020

Сьогодні державні послуги виходять на новий рівень якості.

Сервіс, доступний онлайн спрощує процедуру надання послуг, мінімізує витрати часу та зусиль клієнтів сервісних центрів МВС, робить найпопулярніші послуги однаково доступними для всіх громадян країни, виключає людський фактор та ліквідує корупційні ризики.

Користуйтесь онлайн-записом в електронну чергу через офіційний вебсайт Головного сервісного центру МВС. Це нова полегшена процедура запису громадян до сервісних центрів МВС для отримання послуг. Відеоінструкція функціоналу онлайн-запису в електронну чергу до сервісних центрів МВС можна подивитися на нашому YouTube-каналі за посиланням.

Цифровізуйтесь, і ви завжди можете скористатися безкоштовними онлайн послугами та сервісами:

√ Онлайн можна замовити довідку про несудимість:
Вона може знадобитися: при оформленні на роботу, для оформлення візи для виїзду за кордон, для участі у тендері, здійснення усиновлення, встановлення опіки, оформлення громадянства, оформлення або поновлення документів тощо.

√ В електронному кабінеті водія можна:

  • дізнатися всю актуальну інформацію про свої транспортні засоби (технічні характеристики, право власності, історія авто);
  • перевірити, чи накладені обтяження на ТЗ;
  • оперативно одержати повну інформацію про адміністративні порушення та сплатити штраф за них;
  • переглянути інформацію про свої посвідчення водія (національне, міжнародне);
  • здійснити замовлення індивідуальних номерних знаків;
  • замовити відновлення та обмін посвідчення водія;
  • керування належним користувачем;
  • уточнити дані в реєстрі посвідчень водіїв (верифікація);
  • уточнити дані в реєстрі свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу (верифікація).

Без будь-яких авторизацій, безкоштовно, не виходячи з дому у два кліки:

💚 Підготуйтесь онлайн до теоретичного екзамену  з ПДР для отримання посвідчення водія, а також готуйтеся до практичного іспиту з ПДР заздалегідь та завантажуйте онлайн схеми маршрутів для перевірки навичок керування транспортними засобами.

💚 Скористуйтесь онлайн-сервісом перевірки платних номерних знаків. 

💚 Перевірте чи було видано свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
Сервіс буде корисний не тільки громадянам, але і бізнесу. Можливість самостійно перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу може убезпечити ринок від шахрайства при отриманні транспортних послуг, при найманні працівників на роботу, каршерінгу та купівлі авто тощо.

💚 Плануєте поїздку за кордон — скористуйтесь Сервісом перевірки документів для виїзду за кордон на транспортний засіб

💚 Перевірте на сайті за допомогою онлайн-камер їх завантаженість  в режимі реального часу, Плануєте візит до територіальних сервісних центрів,  оберіть де вам зручніше, адже ми працюємо за принципом екстериторіальності.

💚 Отримайте послугу та долучиться до проекту Таємний клієнт сервісних центрів МВС, оцініть якість надання послуг та допоможіть зробити сервіс МВС ще більш якіснішим.

💚 Аналізуйте сучасний авторинок завдяки онлайн сервісу відкритих даних  та дізнавайтесь про найпопулярніші марки авто та порівняти дані щодо реєстрації транспортних засобів за регіоном, датою випуску, маркою, моделлю, об’ємом двигуна, типом палива та кольором.

💚 Якщо вам необхідна додаткова консультація — поспілкуйтесь з Автоботом або знайдіть відповідь на своє питання на нашому сайті у розділі Часті запитання (FAQ).

Користуйтеся онлайн-сервісами, які вже запроваджено, та слідкуйте за оновленнями — ми обов’язково про них розповімо!
Залишились питання зателефонуйте до контакт-центру (044) 290 19 88.