A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС продовжують співпрацю з ЦНАП Дніпропетровщини


18 Червня 2020

Вже рік як сервісні центри МВС Дніпропетровщини розпочали співпрацю з Центрами надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Наразі отримати сервісні послуги МВС можна через ЦНАП у містах Кам`янське, Кривий Ріг, а також у смт Слобожанське. Незабаром обміняти посвідчення водія або зареєструвати автівку зможуть і мешканці міста Апостолове.

Об’єднання зусиль двох державних органів покликане підвищити рівень якості обслуговування громадян, адже отримати найзатребуваніші послуги сервісних центрів МВС стає більш простим і доступнішим.

17 червня 2020 року відбулась спільна нарада керівництва дніпропетровського Регіонального сервісного центру – філії Головного сервісного центру МВС та представників органів місцевого самоврядування. На зустрічі головним питанням було обговорення планів щодо подальшої співпраці та застосування дієвих механізмів задля спрощення процедури і поліпшення якості надання сервісних послуг громадянам.

Учасники зустрічі підвели підсумки спільної роботи за минулий період взаємодії, визначили коло проблемних питань і шляхи їх вирішення, а також обмінялися думками щодо розширення географії надання сервісних послуг МВС на Дніпропетровщині. Після чого були перепідписані угоди сторін щодо подальшої співпраці.

«У зв’язку з організаційно – штатними змінами, що відбулися у системі сервісних центрів МВС, сьогодні ми підписали нові Узгоджені рішення між сервісними центрами МВС та органами місцевого самоврядування щодо продовження співробітництва у сфері надання адміністративних послуг. Внесення послуг сервісних МВС до переліку послуг, які надають ЦНАПи територіальних громад продемонструвало, що громадяни зацікавлені у такій співпраці, також це зменшує навантаження на сервісні центри МВС, забезпечує максимальне наближення послуги до споживача», — сказав начальник Регіонального сервісного центру МВС, Вячеслав Білявський.

Учасники зустрічі зазначили, що мають спільну мету – зробити державний сервіс більш якісним та зручним для кожного. Пріоритетом залишається мінімізація часу та спрощення зусиль, які громадяни витрачають для отримання послуг, зменшення корупційних ризиків та підвищення якості обслуговування громадян.

Представники органів місцевого самоврядування висловили вдячність за співпрацю та можливість розширювати перелік послуг, які надають ЦНАПи.

Сервісні послуги МВС користуються популярністю у населення, адже здійснити обмін посвідчення водія або зареєструвати новеньку автівку у зручному центрі за місцем мешкання громадянам до вподоби. Це швидко, зручно та сучасно, адже не треба витрачати багато часу на поїздки до визначених сервісних центрів МВС. З’являється все більше послуг, які мешканці територіальних громад можуть отримати у одному місті, як у супермаркеті, — зазначили спікери.

До ЦНАПів можна звернутись за отриманням таких адміністративних послуг як:

  • обмін старого посвідчення водія на нове;
  • відновлення посвідчення водія у зв’язку з втратою чи викраденням;
  • обмін посвідчення водія у зв’язку зі зміною особистих даних власника;
  • реєстрація нового транспортного засобу (без огляду експерта);
  • перереєстрація транспортного засобу у зв’язку зі зміною анкетних даних власника (без огляду експерта)

Інші послуги сервісних центрів МВС й надалі можна отримати лише в сервісних центрах МВС. Зокрема функція видачі першого водійського посвідчення та перереєстрація транспортних засобів при відчуженні  залишається виключно за сервісними центрами МВС.

ЦНАПи Дніпропетровщини, де громадяни можуть отримати зазначені вище послуги, розташовані за адресами:

  • місто Кам’янське, пр. Василя Стуса, 10/12,
  • Дніпровський район, смт Слобожанське, вул. Будівельників , будинок 18,
  • місто Кривий Ріг, площа Молодіжна, будинок 1,
  • місто Апостолове, вулиця Набережна, будинок 18.

У ЦНАПі є необхідне сучасне обладнання для обслуговування громадян, що дозволить приймати та опрацьовувати документи, друкувати і видавати водійські посвідчення, а також оплачувати послуги – на місці. Як готівкою через установи банку, так і за допомогою платіжних терміналів.

Адміністратори ЦНАП, які приймають заяви на отримання послуг сервісних центрів МВС, пройшли навчання в територіальних сервісних центрах МВС.  Для громадян алгоритм отримання послуг не ускладнюється, вартість на змінюється. Клієнт може звернутись до ЦНАП з пакетом необхідних документів та оплатити послугу.

Адміністратор ЦНАП отримує документи та заяву від замовника послуги. Перевіряє, сканує та передає до сервісного центру МВС для подальшого опрацювання.

Адміністратор сервісного центру МВС проводить передбачені послугою процедури та надсилає до ЦНАП підтвердження, після якого посвідчення водія або свідоцтво про реєстрацію ТЗ виготовляється та видається клієнту. І це одні з небагатьох державних послуг, що наразі надаються державними установами одразу на місці і не потребують додаткового (повторного) візиту.