A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Видача свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів


03 Квітня 2020

У період карантину, який подовжено до 24 квітня включно, видача (продовження) свідоцтв про допущення транспортних засобів для перевезення визначених небезпечних вантажів здійснюється черговими сервісними центрами МВС.

Для отримання цієї послуги власник транспортного засобу, перевізник або уповноважена ним особа може надіслати через електронні канали зв’язку до чергового сервісного центру МВС пакет документів.

Після перевірки сканкопій документів працівник призначає дату та час для огляду укомплектованих відповідно до призначення транспортних засобів, отримання оригіналів документів.

За результатами перевірки посадова особа чергового сервісного центру МВС видає (продовжує) засвідчене підписом та печаткою сервісного центру Свідоцтво або за наявності підстав надсилається  відмова у видачі (продовженні) Свідоцтва. Свідоцтво видається (продовжується) власникові транспортного засобу, перевізнику або уповноваженій ним особі не пізніше десяти робочих днів після реєстрації заяви у сервісному центрі МВС.

Послідовність дій одержувача послуги та необхідні документи для отримання послуги.