A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Регіональному сервісному центрі МВС в Дніпропетровській області створено акредитаційну комісію


10 Лютого 2020

Наказом від 10 лютого 2020 року № 26  у Регіональному сервісному центрі МВС в Дніпропетровській області створено комісію для проведення державної акредитації закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, та призначено її склад.

Нагадаємо, 19 жовтня 2020 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 року № 320 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою вводяться зміни до процедури акредитації автошкіл.

Відповідно до змін відбулася передача функції акредитації закладів від Головного сервісного центру МВС до регіональних сервісних центрів МВС, що дало можливість скоротити час проходження цієї процедури, оскільки документи розглядатимуться за місцем розташування таких закладів, до того ж, це дозволить суб’єктам господарювання заощадити кошти на транспортних витратах.

Державна   акредитація   закладу   та    атестація    його спеціалістів,  яка  проводиться регіональним сервісним центром МВС за  його  місцезнаходженням, є основною формою державного контролю діяльності закладу.

Основним завданням державної акредитації є визначення:

  • стану матеріально-технічної бази закладу;
  • рівня організації та проведення підготовки,  перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів (далі — водії) і професійного рівня пеціалістів;
  • додержання  закладом  вимог законодавства у сфері підготовки, перепідготовки   і  підвищення  кваліфікації  водіїв  транспортних засобів.

Відповідна процедура  державної   акредитації закладів  та атестації їх спеціалістів визначається Порядком державної акредитації закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, та атестації їх спеціалістів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 р. № 490.

Для  державної  акредитації заклад подає до регіонального сервісного  центру  МВС за своїм місцезнаходженням визначений у Порядку  перелік документів.

Подання документів до акредитаційної комісії з державної акредитації закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів

Рішення  про  державну акредитацію закладу або про відмову в його акредитації акредитаційна  комісія  приймає в місячний строк з дня їх реєстрації.

Сертифікат про державну акредитацію видається безстроково.

*Сертифікати про державну акредитацію, видані після 5 липня 2016 року закладам, акредитованим Головним сервісним центром МВС, вважаються безстроковими.

Інформації про акредитовані заклади міститься у Єдиному державного реєстру МВС, з нею можна ознайомитися на сайті Головного сервісного центру МВС.