A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Звітуємо! Послуги сервісних центрів МВС стають популярнішими


17 Січня 2020

Щороку бажаючих поповнити лави автомобілістів стає все більше. Протягом минулого року адміністраторами сервісних центрів МВС Дніпропетровської області проведено більше 142 тисячі реєстраційних операцій з транспортними засобами.  Найбільша кількість здійснених реєстраційних операцій відбулася у березні та жовтні, а найменше автомотовласника зверталися щоб зареєструвати транспорт у січні та у червні.

У 2019 році було надано майже 67 тисяч послуг із видачі та обміну водійських посвідчень. 33 396 посвідчень водія фахівці сервісних центрів Дніпропетровщини видали водіям — початківцям  (у середньому щомісячно близько 2,5 — 3 тис. мешканців Дніпропетровщини отримують посвідчення водія вперше); також видано 626 міжнародних посвідчень водія. Всього  проведено екзаменів з ПДР: теоретичних — 65 353, практичних  — 67 733.

Окрім цього, впродовж минулого року  майже 72,5 тисячі клієнтів сервісних центрів МВС отримали довідки щодо несудимості, 1139 водіїв отримали допуск до перевезення небезпечних вантажів тощо.

За надання територіальними сервісними центрами Дніпропетровщини адміністративних та інших послуг МВС в місцеві бюджети надійшло понад 26,8  мільйонів гривень.

Статистика свідчить: у 2019 року під час надання послуг у сервісних центрах МВС Дніпропетровщини було виявлено  17 викрадених транспортних засобів, 11 осіб, яких розшукують правоохоронці, 12 підроблених документів, 95 транспортних засобів, в яких номери агрегатів мають ознаки підробки.

Аби вберегти себе від придбання транспортного засобу із перебитими номерами кузова чи двигуна радимо звертатися до сервісних центрів МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто в присутності продавця та покупця. Договір купівлі-продажу укладається безкоштовно при перереєстрації авто та заповнюється адміністратором в електронній формі.

Нагадаємо, що ми працюємо за принципом екстериторіальності, тож кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може здійснити реєстрацію чи перереєстрацію свого транспортного засобу, замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія, довідку щодо несудимості, дозвільні документи щодо перевезення небезпечних вантажів.

Ми постійно на зв’язку. Отримати додаткову інформацію та проконсультуватися можна за телефонами (056)720-97-50, (044)290-19-88, або в повідомленнях на Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС. Дізнатися новини сервісних центрів MBC – на сайті hsc.gov.ua.

На офіційній сторінці в Фейсбук без вихідних і перерв працює чат-бот.