A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Криворізький ЦНАП «Віза» розпочав надавати послуги сервісних центрів МВС


18 Грудня 2019

Сервісні центри МВС розпочали співпрацю з Центром надання адміністративних послуг «Віза» виконавчого комітету Криворізької міської ради.

Між Регіональним сервісним центром МВС в Дніпропетровській області та виконавчим комітетом Криворізької міської ради підписано відповідну Угоду про співпрацю, відтепер громадяни можуть отримати деякі послуги сервісних центрів МВС в приміщенні ЦНАП за адресою: місто Кривий Ріг, площа Молодіжна, будинок 1.

У ЦНАП можна бути отримати наступні послуги:

  • Обмін посвідчення водія (без складання іспитів), видача нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого.
  • Державна реєстрація нових транспортних засобів (без експертного огляду), перереєстрація транспортного засобу у зв’язку зі зміною прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання.

Сервісні центри МВС розпочали співпрацю з ЦНАП у листопаді 2018 року, пілотний проект стартував у місті Києві. Тож, Дніпропетровщина друга після столиці продовжила розширювати географію надання послуг сервісних центрів МВС і робити їх більш доступними для клієнтів.

Це старт вже третього проекту такої співпраці на Дніпропетровщині, коли працівники ЦНАП виступатимуть в якості провайдера послуг сервісних центрів МВС. У травні така співпраця розпочата з ЦНАП  м. Кам`янське, у жовтні деякі послуги МВС стали доступними для мешканців Слобожанської об’єднаної громади. Відсьогодні можливість отримати якісний державний сервіс з’явилась і у клієнтів криворізького центру надання послуг «Віза».

Сьогодні клієнт, який завітав до «Візи» щоб скористатися зручностями нового сервісу, отримав нове посвідчення водія. Щойно роздрукований на новенькому обладнанні водійський документ йому вручив особисто міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул.

Сервісні центри МВС завжди відкриті до нових партнерств, що сприяють ефективності нашої роботи, і спільний проект з місцевими органами влади для досягнення цієї мети є логічним кроком.

Ми вдячні органам місцевого самоврядування за ініціативу. Очікується, що співпраця державних установ сприятиме децентралізації державних послуг, зменшить навантаження на сервісні центри МВС, забезпечить максимальне наближення послуги до споживача.

У нас спільна мета – зробити державний сервіс більш якісним та зручним для кожного. Адже головним пріоритетом реформи в наданні послуг МВС залишається мінімізація часу та спрощення зусиль, які громадяни витрачають для отримання послуг, зменшення корупційних ризиків та підвищення якості обслуговування громадян.

Адміністратори ЦНАП, які приймають заяви на отримання послуг сервісних центрів МВС, пройшли навчання в територіальному сервісному центрі МВС № 1243 (м. Кривий Ріг) та готові до роботи.

Для громадян алгоритм отримання послуг не ускладнюється, вартість на змінюється. Клієнт може звернутись до ЦНАП з пакетом необхідних документів та оплатити послугу.

Адміністратор ЦНАП отримує документи та заяву від замовника послуги. Перевіряє, сканує та передає до сервісного центру МВС для подальшого опрацювання.

Адміністратор сервісного центру МВС проводить передбачені послугою процедури та надсилає до ЦНАП підтвердження, після якого посвідчення водія або свідоцтво про реєстрацію ТЗ виготовляється та видається клієнту. І це одні з небагатьох державних послуг, що наразі надаються державними установами одразу на місці і не потребують додаткового (повторного) візиту.

Інші послуги сервісних центрів МВС й надалі можна отримати лише в сервісних центрах МВС. Зокрема функція видачі першого водійського посвідчення та перереєстрація транспортних засобів при відчуженні  залишається виключно за сервісними центрами МВС.