A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Рік співпраці сервісних центрів МВС зі ЦНАП


12 Листопада 2019

Сервісні центри МВС відзначили рік роботи з Центрами надання адміністративних послуг (ЦНАП). Об’єднання зусиль двох державних органів покликане підвищити рівень якості обслуговування громадян. Сьогодні найзатребуваніші послуги сервісних центрів МВС вже стали доступні у 16-ти ЦНАПах по всій країні. 8 з них у Києві, 2  – на Дніпропетровщині.

У нас спільна мета – зробити державний сервіс більш якісним та зручним для кожного. Адже головним пріоритетом реформи в наданні послуг МВС залишається мінімізація часу та спрощення зусиль, які громадяни витрачають для отримання послуг, зменшення корупційних ризиків та підвищення якості обслуговування громадян.

ЦНАПСьогодні ефективність такої співпраці на власному досвіді перевіряли заступник начальника Головного сервісного центру МВС – Юрій Смольянінов, Директор Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг Наталія Шамрай та начальник Регіонального сервісного центру МВС у м. Києві – Лідія Котеляк. Вони завітали в Оболонський ЦНАП. Всього за 15 хвилин вони отримали посвідчення водія нового зразка. Відповідно до останніх з внесеною інформацією про групу крові та резус-фактор на основі даних медичної довідки 083/о.

 

 

І це не єдина послуга сервісних центрів МВС, яка доступна у 16 ЦНАПах. До них можна звернутись за отриманням таких адміністративних послуг як:

  • обмін старого посвідчення водія на нове;
  • відновлення посвідчення водія у зв’язку з втратою чи викраденням;
  • обмін посвідчення водія у зв’язку зі зміною особистих даних власника;
  • реєстрація нового транспортного засобу (без огляду експерта);
  • перереєстрація транспортного засобу у зв’язку зі зміною анкетних даних власника (без огляду експерта)
  • реєстрація газобалонного обладнання;
  • вибракування транспортних засобів.

ЦНАПи Дніпропетровщини, де громадяни можуть отримати зазначені вище послуги, розташовані за адресами:

  • м. Кам’янське, пр. Василя Стуса, 10/12,
  • Дніпровський район, смт Слобожанське, вул. Будівельників , будинок 18.

Незабаром до цього переліку приєднається ЦНАП «Віза» Криворізької міської ради. Тож, отримання послуг сервісних центрів МВС стане ще зручнішим і для мешканців Криворіжжя.

 

З повним переліком послуг сервісних центрів МВС можна ознайомитись за посиланням.