A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

ЦНАП Слобожанської ОТГ розпочав надавати послуги сервісних центрів МВС


04 Жовтня 2019

Регіональний сервісний центр МВС в Дніпропетровській області розпочав співпрацю з Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Слобожанської селищної ради Дніпровського району. Підписано відповідну Угоду про співпрацю, відтепер громадяни можуть отримати деякі послуги сервісних центрів МВС в приміщенні ЦНАП за адресою: смт Слобожанське. вул. Будівельників, 18.

У ЦНАП можна отримати наступні послуги:

  • Обмін посвідчення водія (без складання іспитів), видача нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого.
  • Державна реєстрація нових транспортних засобів (без експертного огляду), перереєстрація транспортного засобу у зв’язку зі зміною прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання.

Це старт вже другого проекту такої співпраці на Дніпропетровщині, коли працівники ЦНАП виступатимуть в якості провайдера послуг сервісних центрів МВС. У травні така співпраця розпочата з ЦНАП  м. Кам`янське, який за 5 місяців роботи видав 250 водійських посвідчень. Об’єднані територіальні громади до сьогодні таких привілеїв не мали, тож мешканці невеличких міст та селищ були вимушені їхати до найближчого територіального сервісного центру МВС. Віднині для Слобожанської громади ситуація змінилася. За день роботи, новими послугами вже встигли скористатися 4 громадян, які вирішили обміняти свої посвідчення водія.

В рамках впровадження нових послуг адміністратори ЦНАП пройшли навчання в територіальному сервісному центрі МВС № 1241 (м.Дніпро) і отримали доступ до проведення необхідних операцій. Для громадян алгоритм отримання послуг через ЦНАП не ускладнюється і  вартість не змінюється. Клієнт має звернутись до ЦНАП з пакетом необхідних документів та оплатити послугу. Адміністратор перевіряє, сканує та передає до сервісного центру МВС документи та заяву на отримання послуги. Адміністратор сервісного центру МВС проводить передбачені послугою процедури та надсилає до ЦНАП підтвердження, після якого посвідчення водія виготовляється та видається клієнту. І це одні з небагатьох державних послуг, що надаються одразу на місці і не потребують додаткового візиту.

Інші послуги сервісних центрів МВС й надалі можна отримати лише в сервісних центрах МВС за принципом екстериторіальності. Перелік, адреси та контакти сервісних центрів МВС дивиться за посиланням.

“Сервісні центри МВС завжди відкриті до нових партнерств, що сприяють ефективності нашої роботи та роблять адміністративні послуги доступнішими та комфортнішими для громадян – зазначив начальник Регіонального сервісного центру МВС Вячеслав Білявський. – Мінімізація часу та сил, що громадянин витрачає на отримання послуги, є пріоритетом реформи. Ця Угода є черговим кроком до спрощення надання послуг МВС, розширення їх географії та наближення до клієнтів», — додав він.

Олена Лічманенко, заступник  директора департаменту економічного розвитку ОДА зазначила, що наразі в Україні такі послуги  запроваджено переважно у ЦНАП великих міст. «Слобожанська ОТГ — друга в Україні і перша на Дніпропетровщині невелика об’єднана громада, у ЦНАП якої розпочали надавати такі послуги. Тут є необхідне сучасне обладнання для обслуговування громадян, що дозволить приймати та опрацьовувати документи, друкувати і видавати водійські посвідчення та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів. Планується, що локація надання адмінпослуг МВС через ЦНАП і надалі буде поширюватися регіоном», — розповіла вона.

«Центр надання адміністративних послуг став тим місцем, де наші громадяни  можуть отримати усі необхідні адмінпослуги. ЦНАП ставить собі за мету створити комфортні умови для вирішення питань, пов’язаних з отриманням різного роду документів та послуг, отже відсьогодні додалась можливість  обмінювати водійські документи та реєструвати транспортні засоби. Ми ставимо завдання  для нашого Центру — сконцентрувати максимальну кількість адміністративних послуг в одному місці, спростити їх отримання для мешканців територіальної громади”, — додала керівник ЦНАП Тетяна Олійник.

Детальніше у сюжеті