A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС пропонують відвідувачам оцінити якість надання державних послуг


12 Серпня 2019

У сервісних центрах Дніпропетровщини, як і по всій державі, діє проект «Таємний клієнт». Мета якого – отримати відгуки клієнтів щодо покращання якості надання державних послуг,  подивитися на роботу сервісних центрів МВС очима клієнтів, ставати ще відкритішими та вдосконалюватись щодня.

Записуйтесь в електронну чергу через Електронний кабінет водія, приходьте у зручний час, отримуйте послугу та  заповняйте анкету-відгук.

У рамках проекту можна перевірити якість надання наступних послуг: реєстрація та перереєстрація авто, отримання посвідчення водія або його обмін, отримання довідки про несудимість, замовлення індивідуальних номерних знаків тощо. Крім того, можна зазначити інформацію щодо зручності навігації, дотримання інклюзивних умов, організації роботи сервісного центру МВС та інше.

Проект діє на постійній основі. Усі відгуки та зауваження опрацьовуються в режимі реального часу та враховуються в подальшій роботі. Зі звітом щодо результатів оцінювання діяльності сервісних центрів МВС можна ознайомитися за посиланням.

Тож,  чекаємо ваших об’єктивних оцінок нашої роботи, для нас важлива думка кожного клієнта, завдяки вам ми стаємо краще!

KRT_0073