A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Дніпропетровщині стрімко зростає попит на електромобілі


10 Липня 2019

Сучасний світ вимагає від людства раціонального підходу, тож електрокари – це ті авто, що здатні зекономити гроші власнику, дарувати йому комфорт і зручність, а головне – не забруднювати природу шкідливими викидами. Тож, Україна наразі посідає перше місце в світі за темпом зростання електромобілів.

За півроку 2019 на Дніпропетровщині зареєстрували 257 електрокарів та 32 гібридні автівки.  

У 2018 році авто, які використовують замість пального електрику вдвічі  збільшилося відносно 2017 року, було зареєстровано 496 електрокарів та 90 гібридів.

Слід зазначити, що статистика свідчить про те, що зростання ринку виключно електричних екологічних автівок збільшується, в той же час кількість зареєстрованих гібридів має тенденцію до зменшення (у 2017 році зареєстровано 192, 2018 – 90, 2019 – 32).

електрокар

Тим, хто хоче зареєструвати такий транспортний засіб, треба знати, що процедура реєстрації не відрізняється від традиційної,  варіюється лише сума оплати даної послуги в залежності від категорії транспортного засобу (легкові або вантажні авто, мопеди,  мототранспорт ) і країни виробництва.

Зарядити середньостатистичний електрокар на швидкій зарядці до 80-90% можна за 30 хв.  Цього вистачає, щоб доїхати до наступного зарядного пристрою. Щодо мережі заправок для цих «чудо – автівок», то їх кількість постійно зростає.

Обирайте екологічні авто, бережіть планету!
images