A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Мобільний сервісний центр МВС Дніпропетровщини святкує другу річницю


06 Червня 2019

Два роки тому на Дніпропетровщині розпочав свою роботу мобільний сервісний центр.

Екіпаж у складі двох адміністраторів та експерта виїхав у м. Апостолове надавати послуги з реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, обміну посвідчення водія та видачі довідки про несудимість.
До речі, першим послугою скористався заступник Апостолівського міського голови — він обміняв посвідчення водія!

Послуги мобільного сервісного центру МВС з кожним тижнем почали набувати популярності серед населення, оскільки у разі потреби громадянам вже не треба було долати іноді  сотні кілометрів до найближчого стаціонарного сервісного центру.

Зокрема сьогодні послугами центру «на колесах» можуть скористуватися мешканці м. Пятихатки.

Пересувний сервісний центр вже здійснив 200 виїздів, подолав майже 55 тис. км. надав послуги більш ніж 3 тис. громадян:

  • 926 – послуг з реєстрації\перереєстрації транспортних засобів;
  • 1013 – послуг з обміну посвідчення водія;
  • 2 — видачі міжнародного посвідчення;
  • 776 запитів на отримання довідки про несудимість.

 Щотижня, Сервіс-Бас згідно графіку відвідує 12 віддалених районів Дніпропетровщини.

Працює центр на запит від місцевих органів виконавчої влади, тобто громадяни мають подати заявки до органу місцевого самоврядування, а після отримання заявок, орган місцевого самоврядування подає запит до Регіонального сервісного центру МВС.

Наразі з нами співпрацює:

Апостолівська міська рада, Васильківська районна держадміністрація, Вільногірська міська рада, Жовтоводська міська рада, Зеленодольська міська рада, Марганецька міська рада, Межівська селищна рада, П’ятихатська міська рада, Покровська селищна рада, Покровська міська рада, Синельниківська міська рада та Томаківська районна держадміністрація.

Ми щиро дякуємо за підтримку і співпрацю органам місцевого самоврядування, що створюють належні умови для ефективної роботи мобільного сервісного центру  МВС,  допомагають наблизити адміністративні послуги МВС до громадян, зробити їх доступнішими, а їх отримання — комфортнішим.

З графіком виїзду мобільного сервісного центру МВС можна ознайомитися на сайті регіонального сервісного центру МВС в Дніпропетровській області. Додаткову інформацію про порядок отримання послуг можна знайти  у розділі Послуги, отримати консультацію — на Фейсбук — сторінці або за телефоном 056-720-97-50.

Нагадаємо, що для зручності громадян ми продовжуємо розширювати географію надання сервісних послуг МВС, у травні Кам`янський ЦНАП розпочав надавати найбільш затребувані  послуги: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія.

Незабаром нові послуги також надаватиме і ЦНАП Слобожанської селищної ради.