A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні послуги МВС стають ближчими до замовників


16 Травня 2019

Відтепер мешканці м. Кам`янське можуть  зареєструвати автівку або обміняти посвідчення водія у Центрі надання адміністративних послуг за адресою: проспект Василя Стуса, будинок 10/12.

Відповідну угоду Кам`янський міський голова Андрій Білоусов та начальник регіонального сервісного центру МВС Вячеслав Білявський урочисто підписали 15 травня у приміщенні  Центру надання адміністративних послуг.

“Сервісні центри МВС завжди відкриті до нових партнерств, що сприяють ефективності нашої роботи та роблять адміністративні послуги доступнішими та комфортнішими для громадян – зазначив начальник Регіонального сервісного центру МВС Вячеслав Білявський– Мінімізація часу та сил, що громадянин витрачає на отримання послуги, є пріоритетом реформи. Ця Угода є черговим кроком до спрощення надання послуг МВС, розширення їх географії та наближення до клієнтів — додав він.

«Комфортне і якісне надання населенню найпопулярніших послуг є пріоритетом роботи Центрів надання адміністративних послуг Кам’янського. За кількістю наданих населенню послуг наш ЦНАП займає друге місце в Україні після Луцька. Крім того, ми перше місто в області і друге в Україні після Києва, де впровадили подібний сервіс у ЦНАП. Ще одним важливим моментом впровадження нової послуги є територіальна приналежність органу, який її надає. Тож, міська рада має зацікавленість до такої співпраці, адже  адміністративний збір від надання послуг піде на користь міському бюджету», – сказав Андрій Білоусов.

В рамках впровадження нових послуг адміністратори ЦНАП пройшли навчання в територіальному сервісному центрі МВС № 1244 (смт Курилівка) і отримали доступ до проведення необхідних операцій.

У ЦНАПі є необхідне сучасне обладнання для обслуговування громадян, що дозволить приймати та опрацьовувати документи, друкувати і видавати водійські посвідчення, а також оплачувати послуги – на місці. Як готівко, так і за допомогою терміналу.

У ЦНАПі можна бути отримати наступні послуги:

  • Обмін посвідчення водія (без складання іспитів);
  • Видача нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого;
  • Державна реєстрація нових транспортних засобів (без експертного огляду);
  • Перереєстрація транспортного засобу у зв’язку зі зміною найменування або адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання.

За день роботи, новими послугами ЦНАП вже встиглі скористатися 7 громадян, які вирішили обміняти свої посвідчення водія.

Для громадян алгоритм отримання послуг через ЦНАП не ускладнюється і  вартість не змінюється. Клієнт має звернутись до ЦНАП з пакетом необхідних документів та оплатити послугу. Адміністратор ЦНАП перевіряє, сканує та передає до сервісного центру МВС документи та заяву на отримання послуги. Адміністратор сервісного центру МВС проводить передбачені послугою процедури та надсилає до ЦНАП підтвердження, після якого посвідчення водія виготовляється та видається клієнту. І це одні з небагатьох державних послуг, що надаються одразу на місці і не потребують додаткового візиту.

В подальшому локація надання адмінпослуг ЦНАПів буде поширюватися регіоном. Наразі на стадії закупівлі необхідного обладнання та підготовки до плідної співпраці також знаходиться ЦНАП Слобожанської селищної ради.

Інші послуги сервісних центрів МВС й надалі можна отримати лише в сервісних центрах МВС за принципом екстериторіальності. Перелік, адреси та контакти сервісних центрів МВС дивиться за посиланням.

Новини та відеоінструкції щодо отримання послуг сервісних центрів МВС шукайте на сайті Головного сервісного центру МВС, з питаннями звертайтесь за телефоном (044) 290-19-88 або на офіційну сторінку в Фейсбук.