A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У прес центрі ІА «МІСТ ДНІПРО» відбулась прес-конференція на тему: Як отримати індивідуальний номерний знак?


04 Квітня 2019

Спікери детально розповіли про порядок замовлення,  отримання та вартість  індивідуальних номерних знаків. На питання журналістів відповідали:

  • Сидоренко Олексій — провідний спеціаліст  регіонального сервісного центру МВС в Дніпропетровській області
  • Снітько Ірина – головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю регіонального сервісного центру МВС в Дніпропетровській області

 

Провідний спеціаліст відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та ВСГ Олексій Сидоренко розповів, що під час оформлення замовлення необхідно погодити з працівником сервісного центру МВС макет бажаного індивідуального номерного знака, зібрати відповідний пакет документів та сплатити вартість послуги, потім, коли знак буде виготовлено, необхідно з’явитись до Головного сервісного центру МВС і отримати індивідуальний номерний знак.

Також він роз’яснив, що індивідуальні номерні знаки дійсні виключно на території України. «Для участі в міжнародному русі використовуються номерні знаки, що відповідають вимогам Конвенції про дорожній рух. «ІНЗ можливо замовити лише як додаток до, але не замість державного номерного знаку, що видається власнику під час реєстрації транспортного засобу», — зазначив спеціаліст.

 

02__01_individualni-nomeri-1024x745

 

«Регіоном реєстрації ІНЗ може бути лише регіон реєстрації власника ТЗ. Оскільки в одному й тому ж регіоні не може бути двох однакових ІНЗ, перед замовленням обов’язково здійснюється відповідна перевірка. Перевірити можливість замовлення ІНЗ можливо і онлайн, за допомогою особистого електронного кабінету водія (e-driver.hsc.gov.ua). Втім, у випадку, якщо ви хочете перевірити графічний елемент чи ви є юридичною особою, вам необхідно буде звернутися в найближчий територіальний сервісний центр МВС для встановлення можливості замовлення», — додала Ірина Снітько.

Тож, якщо завжди мріяли про індивідуальні номерні знаки, необхідно звернутись до територіального сервісного центру МВС , інструкцію як замовити ІНЗ знайдете за посиланням.

Матеріал про проведення прес-конференції можна переглянути за посиланням.