A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісний центр МВС долучився до соціальної акції — «Будь ласка не відволікайся за кермом!»


14 Березня 2019

Сервісний центр МВС у м. Дніпро, долучився до  щорічного національного проекту мережі АЗК «Благаю, живи! Безпека на дорозі».

Статистика Всесвітньої організації охорони здоров’я говорить про те, що у середньому кожна четверта аварія у світі спричинена відволіканням уваги водіїв та пішоходів від дороги. Пильність ми втрачаємо у тому числі й через використання телефону під час керування транспортними засобами.

В Україні проблема, на жаль, не менш актуальна, ніж у світі. Щоб переконатись у цьому, достатньо лише подивитися навколо. Елементарні правила безпеки на дорозі щодня порушують як водії, так і пішоходи.

Тож, цього разу організатори заходу закликали водіїв та пішоходів відмовитися від використання смартфонів та інших ґаджетів під час дорожнього руху.

Завдяки спеціально розробленому VR-тесту, відвідувачі сервісного центру МВС у м. Дніпро отримали можливість  побачити, до яких наслідків може призвести розмови по телефону, відповідь на повідомлення та серфінг у соціальних мережах під час участі у дорожньому русі.

За допомогою спеціального обладнання відвідувачі змогли зануритися у віртуальний світ дорожнього руху та взяти участь у повчальному тесті. Сценарій ролика побудований таким чином, що глядач самостійно зможе обирати варіанти розвитку подій і впливати на фінал. Щоб прожити всі ймовірні ситуації, знадобиться всього 8 хвилин, але ті враження, які отримують учасники заходу, залишаться в пам’яті надовго!

Усі хто зацікавився важливою темою отримали також симпатичні наклейки-нагадування від невгамовного Благуна!

До кінця березня «Благунчик» буде мандрувати містами України та нагадувати про необхідність бути відповідальними на дорозі!

Нагадуємо, що нещодавно сервісні центри проводили акцію «Здай заглушку – обери життя!»