A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Дітям подарунки, дорослим дитячі посмішки: на Дніпропетровщині привітали дітей з Новорічними святами


27 Грудня 2018

Новорічні та Різдвяні свята завжди сприймаються як час неочікуваних сюрпризів, дружніх привітань та приємних несподіванок!

Аби почути посмішки та побачити щасливі дитячі очі представники сервісних центрів МВС завітали до Поливанівського дитячого будинку — інтернату.

Вихованці інтернату – особливі діти, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, тож потребують більше уваги з боку небайдужих дорослих. Для кожного з них  щирі теплі слова та подарунки мають не аби яке значення!

Напередодні Новорічних свят діти отримали під ялиночку солодкі подарунки, а закладу в якості благодійної допомоги була передана вкрай необхідна побутова техніка та господарські товари.

Керівник Головного сервісного центру Владислав Криклій подякував адміністрацію закладу за  щирість, турботу та вміння бути милосердними і терплячими незважаючи на всі труднощі роботи з особливими дітьми. А також та висловив сподівання, що щира увага та підтримка усіх небайдужих дасть дітлахам надію на краще майбутнє та зробить їх життя більш щасливим і радісним.

Свята наближаються! Дарить один одному радість!