A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Дніпропетровщині відкрилися два оновлених сервісних центри МВС


26 Грудня 2018

Сьогодні на Дніпропетровщині за участю керівника Головного сервісного центру МВС Владислава Криклія презентовано відразу два оновлених сервісних центри МВС, в яких створені усі необхідні умови для максимального комфорту громадян та швидкого надання державних послуг з реєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість тощо.

Прозорі сучасні офіси оформлені в єдиному візуальному стилі та обладнані необхідним технологічним устаткуванням. Наявність електронної черги забезпечує зручність та швидкість обслуговування громадян. Зрозумілі вказівники та зручний інфобокс допомагають відвідувачам легко зорієнтуватися щодо отримання необхідної послуги. Оцінити сервіс відвідувачі мають змогу завдяки спеціальному планшету оцінки якості обслуговування.

Серед зручностей також є полиці для буккросингу, дитячі куточки для найменших відвідувачів, передбачені усі необхідні умови отримання послуг для людей з обмеженими можливостями, зокрема   кнопка виклику адміністратора, зручні заїзди, паркувальні місця тощо.

Всього в області працюють дев’ять сервісних центрів МВС, три з яких, для зручності громадян, розташовані в різних районах обласного центру. Усі сервісні центри МВС працюють за принципом «єдиного вікна» та екстериторіальності. Перевірити завантаженість сервісних центрів перед запланованим візитом можна через онлайн –камери на сайті Головного або Регіональних сервісних центрів МВС.

Крім того, до населених пунктів, які не мають стаціонарних центрів, щотижня згідно графіку виїжджає мобільний сервісний центр МВС, обладнаний усім необхідним устаткуванням. Тож, своєчасно отримати  якісний державний сервіс наразі може кожен охочій в будь якому куточку області. Важливо також, що деякими послугами сервісних центрів МВС можна скористатися онлайн: наприклад, в пару кліків замовити довідку про несудимість або перевірити свідоцтво про реєстрацію авто.

Окрім цього, тепер можна заздалегідь записатися в електронну чергу до сервісних центрів МВС, адже з 21 грудня в Україні запрацював Електронний кабінет водія. Завдяки новому онлайн сервісу кожен може дізнатися актуальну інформацію про власні авто та посвідчення водія, перевірити й оплатити адміністративні правопорушення, переглянути історію будь-якого автомобіля за VIN-кодом.

Для зручності відвідувачів центри працюють без обідньої перерви з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу з 9:00 до 16:45. Неділя і понеділок – вихідні.

Скористатись послугами можна за адресами:

м. Дніпро, вул. Малиновського, 130

м. Новомосковськ, вул. Спаська, 7-А

Напередодні Новорічних свят не оминули увагою і малечу. Вихованці Поліванівського дитячого будинку отримали від сервісних центрів Дніпропетровщини солодкі подарунки, а також вкрай необхідну закладу побутову техніку.