A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У м. Дніпро пройшли заняття з питань перевезення небезпечних вантажів для працівників сервісних центрів МВС


11 Грудня 2018

11 грудня 2018 року у м. Дніпро на базі Регіонального навчально-методичного центру підготовки фахівців, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом «Дельта» пройшли навчання для працівників сервісних центрів Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської та Донецької областей.

Майже півсотні фахівців з питань допущення транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів обговорили актуальні та проблемні питання у цій важливій сфері та отримали відповідні роз’яснення щодо нових аспектів оформлення необхідних документів.

Представник Головного сервісного центру МВС довів основні вимоги Закону України «Про перевезення небезпечних вантажів», детально роз’яснив порядок оформлення Свідоцтв про допущення транспортних засобів до таких перевезень, адже послуга з видачі або продовження Свідоцтва є однією з найзатребуваніших зі сторони підприємств.

Актуальності ця тема набула після набрання у жовтні поточного року чинності новими нормативно-правовими актами з питань дорожнього перевезення небезпечних вантажів, що затверджені наказом МВС від 4 серпня 2018 року № 656.

Представник Головного сервісного центру МВС Козачук Микола Анатолійович зупинився не лише на вимогах національного законодавства у цій сфері, а й на міжнародних нормах, закріплених в Європейській Угоді про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів.

Окрему увагу було приділено питанню проведення перевірки цистерн згідно Порядку, затвердженого спільним наказом Мінінфраструктури та МВС від 12 травня 2015 року  № 166/550.

3