A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Дніпропетровщині розпочав роботу мобільний сервісний центр МВС


06 Червня 2017

02 червня мешканці м. Апостолове стали першими відвідувачами мобільного сервісного центру МВС, який розпочав свою роботу на Дніпропетровщині.

Найбільш запитуваною послугою виявився обмін посвідчення водія. До речі, зазначеною послугою скористалася і заступник Апостолівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Мешканці міста були вражені запровадженням роботи мобільного сервісного центру МВС, оскільки у разі потреби їм би довелося подолати близько 50 км до м. Кривий Ріг або близько 60 км до м. Нікополь, де розташовані найближчі територіальні сервісні центри.

У мобільному центрі, за допомогою сучасного обладнання працюють та  обслуговують громадян  два адміністратори і експерт, який проводить огляд транспортних засобів.

Мобільний сервісний центр МВС надає громадянам найбільш затребувані  послуги: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей у віддалених районах області. Працює центр на запит від місцевих органів виконавчої влади, тобто громадяни мають подати заявки до органу місцевого самоврядування, а після отримання заявок, орган місцевого самоврядування подає запит до Регіонального сервісного центру МВС.