A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС для дітей


02 Червня 2017

01 червня, у Міжнародний день захисту дітей, в територіальному сервісному центрі МВС № 1249 було проведено ознайомчу екскурсію для учнів НВК № 79 м. Дніпра, які були переможцями обласного зльоту-конкурсу команд юних інспекторів руху.

Під час ознайомчої екскурсії адміністратори ТСЦ детально розповіли про послуги, які надаються сервісними центрами, а саме з реєстрації транспортних засобів, приймання теоретичного іспиту зі знання Правил дорожнього руху України, видачі посвідчення водія.

Також, під час екскурсії дітям розповіли та показали кроки надання такої послуги як перереєстрація транспортного засобу, від подання заяви про отримання послуги до друкування та видачі свідоцтва про реєстрацію.

Крім цього, школяри спробували особисто скласти теоретичний іспит зі знання ПДР України.

Подібні заходи стануть регулярними у сервісних центрах МВС Дніпропетровщини, аби найменші громадяни нашої держави знайомилися з якісними стандартами державного сервісу та роботою державних структур.

Нагадуємо, що всіх бажаючих громадян оперативно консультують за телефоном (044) 290-19-88 та на офіційній сторінці Facebook ГСЦ МВС.