A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Презентація тренінгу «Випробуй у безпеці». Акредитація для ЗМІ


17 Листопада 2016

Шановні журналісти!

Головний сервісний центр МВС та Всеукраїнське об’єднання автошкіл запрошують на прес-конференцію на тему роботи автошкіл в Україні та презентацію окулярів «Drunk Busters Goggles» — інструменту, що імітує вплив алкоголю на поведінку людини.

У четвер, 17 листопада, за сприяння Головного сервісного центру МВС відбудеться презентація тренінгу «Випробуй у безпеці», який буде впроваджено в програму навчання 40 топових автошкіл та профільних освітніх установ України.

Під час заходу будуть презентовані навчальні матеріали, котрі використовуватимуться під час проведення тренінгів та спеціальні окуляри «Drunk Busters Goggles», що імітують вплив алкоголю на поведінку людини. Методичні матеріали, окуляри «Drunk Busters Goggles» та спеціальне устаткування для проведення вправ із ними будуть подаровані найбільшим автошколам та профільним освітнім установам України з метою підвищення відповідальності за кермом кожного, хто збирається стати водієм!

В рамках заходу керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій розповість про відкритий доступ до Всеукраїнської бази акредитованих автошкіл та зміни у правилах складання іспитів на право керування транспортними засобами, що відбудуться у 2017 році.

До офіційного тестування окулярів «Drunk Busters Goggles» запрошені українські журналісти та активісти.

Початок: о 14:30

Місце проведення: Український кризовий медіа-центр (м. Київ, вул. Хрещатик, 2)

Акредитація за посиланням: https://goo.gl/forms/Jnq8KE4gqCV9tHOI2

або за номером: (044) 374-10-32