A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Завершилось стажування в сервісних центрах МВС Дніпропетровщини


28 Вересня 2016

У Дніпропетровській області було оголошено набір на стажування в сервісних центрах МВС, основною метою якого було — відібрати, навчити та в майбутньому прийняти на роботу найкращих стажерів – молодих і талановитих чоловіків та жінок, які мають активну життєву позицію та готові починати з себе зміни в країні.

Протягом 10 днів до Головного сервісного центру МВС  України було подано 1808 анкет, конкурс склав 60 претендентів на місце.

За результатами двох етапів відбору було обрано 30 стажерів, які отримали теоретичну та практичну підготовку необхідну для роботи адміністраторами фронт-офісів сервісних центрів МВС. Серед напрямів теоретичної підготовки: основи діяльності сервісних центрів МВС, запобігання та протидія корупційним проявам, професійна етика, ефективна комунікація та клієнтоорієнтований сервіс.

По завершенні навчання стажери склали підсумковий тест та отримали сертифікати про участь у Програмі стажування. Далі стажерам запропоновано взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад у сервісних центрах у встановленому законом порядку.