A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Атестація спеціалістів автошкіл


Атестація спеціалістів закладів з підготовки водіїв транспортних засобів проводиться атестаційною комісією регіонального сервісного центру МВС в  Дніпропетровській області.

Для атестації особа подає до регіонального сервісного центру МВС в Дніпропетровській області (проспект Праці, 16, м. Дніпро, 49041) наступні документи:

1)  заява;

2) копії документів про освіту;

3) посвідчення водія;

4) документ, що підтверджує навички керування транспортним засобом   відповідної категорії більше трьох років протягом останнього часу:

— для особи, що  працює водієм, — витяг з трудової книжки або довідка із зазначенням номера та дати наказу про прийняття на роботу, марки  закріпленого транспортного засобу, його номерного знака.

Витяг або  довідка  засвідчуються  підписом  посадової  особи підприємства, який скріплюється печаткою;

  • для особи, що є власником транспортного засобу, — реєстраційний документ на транспортний засіб;

— для особи, що здійснює керування транспортним засобом на підставі  свідоцтва про право спільної власності на транспортний засіб або реєстраційного чи іншого засвідченого в установленому порядку документа, що підтверджує право керування, користування чи розпорядження таким транспортним засобом, — реєстраційний документ на такий транспортний засіб чи інший засвідчений документ, що підтверджує право керування засобом;

5) особову медичну книжку;

6) медичну довідку встановленого зразка;

7) копію  довідки про реєстраційний номер облікової картки платника  податків або дані  про  серію  та  номер паспорта (для фізичних  осіб,  які  через свої релігійні переконання відмовилися від  прийняття  реєстраційного  номера  облікової  картки платника податків, повідомили про це відповідному територіальному органу Міндоходів і мають відмітку в паспорті);

8) копію  паспорта громадянина України або документа, що посвідчує  особу та підтверджує її  громадянство чи спеціальний статус.

До атестації допускаються особи, які відповідають кваліфікаційним вимогам, затверджених наказом МВС України, МОН України, Мінінфраструктури України та Мінсоцполітики України від 05.04.2016 року   № 255/369/132/344:

  1. Для проведення занять зПравил дорожнього руху, основ безпеки руху, будови та експлуатації транспортних засобів спеціалісти повинні мати вищу освіту, посвідчення водія на право керування транспортними засобами;
  2. Для проведення занять з надання першої медичної допомоги — медичну освіту;
  3. Для проведення занять з навчання керуванню транспортними засобами — освіту не нижче професійно-технічної, посвідчення водія на керування транспортними засобами відповідної категорії, документ, що підтверджує навички керування транспортним засобом відповідної категорії більше трьох років протягом останнього часу.