A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Проводиться прийом документів для участі в конкурсі на зайняття вакантних посад державних службовців категорії «Б» та «В»:

  • завідувач сектору моніторингу та контролю за діяльністю сервісних центрів РСЦ;
  • завідувач сектору юридичного забезпечення РСЦ
  • спеціаліст сектору фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку РСЦ.

 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

Копія паспорта громадянина України.

Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Копії документів про освіту.

Заповнена особова картка встановленого зразка.

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.

Конкурс відбудеться 15 травня 2017 року. Прийом документів здійснюється до 18-ї години 05 травня 2017 року за адресою: м. Дніпро, проспект Праці, 16, каб. 404 (сектор персоналу та зв’язків з громадськістю). Довідки за телефоном (056) 777-17-06.

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на офіційному веб сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням http://portal.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=all_companis_vm&region_id=6372113117064745487#close