A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС продовжують співпрацю з ЦНАП Дніпропетровщини


07 Вересня 2021

У сервісних центрах МВС триває робота по залученню органів місцевого самоврядування до взаємодії у частині надання базових адміністративних послуг МВС через центри надання адміністративних послуг.

Сьогодні відбулася робоча зустріч з головами Тернівської міської та Межевської і  Томаківської селіщних рад, на якій обговорювались технічні аспекти та практичні кроки для впровадження послуг сервісних центрів МВС у Центрах надання адмінпослуг.

Єдина мережа ЦНАП Дніпропетровщини активно розвивається та тримає лідерські позиції з надання адміністративних послуг громадянам.  Кількість ЦНАП у регіоні, які мають намір в найближчий час долучитись до співпраці з сервісними центрами МВС, зростає. Держава активно підтримує таку ініціативу шляхом надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі ЦНАП у регіоні.

Начальник Регіонального сервісного центру МВС Вячеслав Білявський підкреслив, що сервісні центри області вже 2,5 роки активно співпрацюють з органами місцевого самоврядування щодо надання базових адміністративних послуг МВС через ЦНАПи шляхом укладення узгоджених рішень та інформаційної взаємодії.

«На теперішній час 4 ЦНАП області (міст Кам`янське, Кривий Ріг, Апостолове та смт Слобожанське) вже надають послуги з державної реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів та видачі (обміну) посвідчення водія, ЦНАП Миколаївської сільської ради знаходиться на заключному організаційному етапі і незабаром також додасть до свого переліку найпопулярніші серед автомобілістів послуги», — повідомив Вячеслав Білявський.

«Сервісні центри МВС завжди відкриті до нових партнерств, що сприяють ефективності нашої роботи, і спільний проект з місцевими органами влади для досягнення цієї мети є логічним кроком. Тож, сьогодні ми підписали ще три договорі про співпрацю, об’єднання зусиль державних органів покликане підвищити рівень якості обслуговування громадян, адже отримати найзатребуваніші послуги сервісних центрів МВС стає більш простим і доступнішим», — зазначив Вячеслав Білявський.

Представники органів місцевого самоврядування висловили вдячність за співпрацю та можливість розширювати перелік послуг, які надають ЦНАПи. Керівники селищних рад зазначили, що мають спільну мету – зробити державний сервіс більш доступним, якісним та зручним для кожного. «Сервісні послуги МВС користуються популярністю у населення, адже здійснити обмін посвідчення водія або зареєструвати новеньку автівку у зручному центрі за місцем мешкання громадянам до вподоби. Це швидко, зручно та сучасно, адже не треба витрачати багато часу на поїздки до визначених сервісних центрів МВС. З’являється все більше послуг, які мешканці територіальних громад можуть отримати у одному місті, як у супермаркеті. Сьогодні ми зробили ще один крок до децентралізації послуг», — зазначили спікери.

Від такої взаємодії очікується, що співпраця державних установ сприятиме децентралізації державних послуг, зменшить навантаження на сервісні центри МВС, забезпечить максимальне наближення послуги до споживача. Пріоритетом залишається мінімізація часу та спрощення зусиль, які громадяни витрачають для отримання послуг, зменшення корупційних ризиків та підвищення якості обслуговування громадян.

До ЦНАПів можна звернутись за отриманням таких адміністративних послуг як:

  • обмін старого посвідчення водія на нове;
  • відновлення посвідчення водія у зв’язку з втратою чи викраденням;
  • обмін посвідчення водія у зв’язку зі зміною особистих даних власника;
  • реєстрація нового транспортного засобу (без огляду експерта);
  • перереєстрація транспортного засобу у зв’язку зі зміною анкетних даних власника (без огляду експерта)

Інші послуги сервісних центрів МВС й надалі можна отримати лише в сервісних центрах МВС. Зокрема функція видачі першого водійського посвідчення та перереєстрація транспортних засобів при відчуженні  залишається виключно за сервісними центрами МВС.

Сервісні центри МВС відкриті до ефективної співпраці з органами місцевого самоврядування, які мають наміри розширити спектр адміністративних послух. Більше про це дізнавайтеся за посиланням Інформація для юридичних осіб, органів місцевого самоврядування, торговельних організацій, автошкіл або за телефоном (056) 7209759.